Oferta

Szybki kontakt

Monika Żukowska – Dudek,
Bezpośredni kontakt: +48 668 419 990,
Przemysław Bernard Kołodko,
Bezpośredni kontakt: +48 500 610 372,
Marek Wojtacha,
Bezpośredni kontakt: +48 604 120 839,

współpraca dla firm

Stała współpraca

Zespół doświadczonych prawników, specjalizujących się w wielu dziedzinach prawa, zapewnia stałą bieżącą obsługę przedsiębiorców, a także oferuje profesjonalną pomoc w znalezieniu właściwego rozwiązania dla konkretnej sytuacji prawnej.

Działania Radców Prawnych oraz współpracowników opierają się na zasadach wyrażonych w Kodeksie Etyki Radcy Prawnego oraz na zasadzie poszanowania tajemnicy przedsiębiorstwa i poufności danych Klientów.

Stała Obsługa Prawna

Nasze usługi obejmują zasadniczo wszystkie obszary prawa gospodarczego oraz prawo własności intelektualnej, prawo pracy, prawo cywilne i procedura cywilna, prawo antymonopolowe, prawo telekomunikacji, prawo podatkowe, prawo spadkowe, prawo bankowe i finansowe, prawo sportowe, prawo energetyczne i ochrony środowiska, prawo nieruchomości, prawo geologiczne i górnicze, prawo autorskie, prawo ochrony danych osobowych, prawo zamówień publicznych, prawo samorządowe oraz prawo transportowe.

Windykacja

Kancelaria zajmuje się windykacją należności zarówno na etapie przedsądowym, reprezentuje klientów przez Sądem, jak i na etapie postępowania egzekucyjnego.

Pomoc prawna

Świadczymy pomoc prawną w formach uzgodnionych z Klientem, poprzez sporządzanie i opiniowanie umów, przygotowywanie opinii, analiz i informacji prawnych, przygotowywanie pism procesowych i reprezentację przed sądami oraz przygotowywanie bieżącej korespondencji w sprawach prawnych.

Reprezentowanie w sądzie

Doradzamy oraz reprezentujemy strony we wszystkich aspektach prawnych związanych z procesami przed Sądami powszechnymi, jak i administracyjnymi.